Firma ELTRAS jest firmą funkcjonującą głównie w branży rozładunkowo - przeładunkowej oraz transportowej. Oferujemy swoje usługi w zakresie transportu i handlu maszynami budowlanymi.

Na stronach naszego serwisu zapoznają się Państwo z profilem naszej działalności oraz ofertą surowców dostępnych w handlu z naszą firmą.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są referencje przedstawione przez klientów współpracujących z naszą firmą od wielu lat, jak również ugruntowana pozycja na rynku gwarantująca Państwu pewność i bezpieczeństwo transakcji. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z obecnymi oraz przyszłymi klientami przebiegała pomyślnie i z korzyścią dla obu stron.
Naszym atutem we współpracy z klientami jest elastyczność, szybkie dostosowywanie oferty do potrzeb klienta. Stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo i gwarancje transakcji.

Od 2016 r. zapraszamy do:

 

stacja kontroli Eltras

W naszej stacji kontroli pojazdów zatrudniamy najlepszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy zawsze są gotowi aby służyć Państwu radą i pomocą.
 
Aby nasza praca, kompetencje oraz doświadczenie w dziedzinie badań technicznych pojazdów były wiarygodne Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.